SEOmaster.cz - SEO optimalizace, internetový marketing, reklama, emailing, správa IT

Webdesign a SEO

Co pro vás můžeme udělat my

Pokud chcete podniknout více pro svoje webové stránky v oblasti optimalizace www stránek, internetového marketingu, správného a validního webdesignu, správy apod., jsme vám k dispozici. Můžeme vám pomoci v následujících oblastech:
  • Optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO) - analýza stávajících stránek a seznam nejdůležitějších chyb a nedostatků za paušální poplatek 900,-Kč. V případě zájmu o optimalizaci, následuje analýza konkrétních potřeb a možností optimalizace na jednotlivé výrazy a průzkum konkurence. Poslední fáze je samotná optimalizace a několikeré (dny až týdny dle periody indexování) testování a přizpůsobování výsledku požadavkům.
  • Webdesign a tvorba www stránek - pokud stránky mají být kompletně přepracovány nebo navrženy úplně nové, poskytneme kompletní servis od návrhu firemní prezentace, přes tvorbu optimalizovaných internetových obchodů až po naprogramování komplexního vícevrstvého zakázkového sytému dle požadavků. Validní webdesign a tvorba www stránek by měl být prvním krokem pro optimalizaci a reklamu.
  • Správa webu - Správa, konfigurace a údržba existujícího webového serveru (SW i HW), nastavení webového serveru a webových stránek pro tzv. Cool URL-URLrewrite (automatizovaná změna dosavadních adres typu ?product=001 na /mikrovlne-trouby/ apod.), pravidelné kontroly validity a optimalizace webových stránek.
  • Bannerová a textová reklamní kampaň - podpora propagace stránek a produktů na několika nejvýznamnějších serverech ve svých kategoriích.
  • Backlinks - mimo začlenění www stránek do nejdůležitějších katalogů, zprostředkujeme komerční umístění zpětných odkazů na vysoce navštěvované servery. Tím se zvýší pagerank vašich stránek a vyhledávače je posunou na lepší pozice ve vyhledávání.
  • Emailová reklamní kampaň - marketingová podpora a okamžité sdělení vašich důležitých informací (např. o probíhající akci). Jedná se o desítky tisíc emailových adres českých a slovenských občanů v souladu se zákonem 480/2004 Sb.
Martevax s.r.o., kancelář: Ječná 29a Brno, e-mail: martevax[zavinac]martevax[tecka]cz , tel.: +420 732947158